Jak ideálně komunikovat s ordinací při objednávání?

...

1.
upřednostňujeme především E-MAILOVOU KOMUNIKACI s ohledem na přetíženou telefonní linku, ozveme se Vám vždy zpět, jen co to bude možné. Kromě jména, příjmení a roku narození prosím uvádějte v emailu i Vaše telefonní číslo.

...

2.
TELEFONICKY prosím kontaktujte ordinaci pouze během ordinačních hodin, preferenčně ráno v 7:30-9:00h a dopoledne 11:30-12:30h. V případě obsazené linky prosíme o trpělivost, vyřizujeme záležitosti klientů, kteří se dovolali před Vámi.

...

3.
Vaše požadavky (objednání předpisu E-receptů, ORT pomůcek apod.), lékařské zprávy od specialistů či propouštěcí zprávy z nemocnice nebo jiné další požadavky na ordinaci můžete též VHODIT DO SCHRÁNKY umístěné na dveřích do čekárny – na žádosti prosím vždy uveďte Vaše jméno a příjmení, rok narození, mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. O vyřizování Vaší žádosti Vás budeme informovat.

...

E-RECEPTY Vám odešleme prostřednictvím SMS na Vámi uvedený mobilní telefon, předpis NENÍ NUTNÉ OSOBNĚ VYZVEDÁVAT V ORDINACI. V požadavku vždy prosím uvádějte gramáž, velikost a počet balení požadovaných léků.